EŞBAH YATIRIM

Eşbah Yapı Yatırım Anonim Şirketi’nin temelleri 1994 yılında Kurucu ve Onursal Başkan Osman EŞBAH tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

 

2001 yılına gelindiğinde firmamız adresini İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ne taşıyarak burada bulunan 36 adet sanayi sitesinin toplam 7.000.000 m2 arazi üzerinde kurulu ticari gayrimenkullerinin pazarlamasını yapmaya başlamıştır.

 

Firmamız vermiş olduğu gayrimenkul danışmanlık hizmetleriyle farkına vardığı ticari ve endüstriyel gayrimenkule dair eksiklikleri tamamlamak için yeni projeler üretmeye başlamıştır. İş dünyasında kazanmış olduğu güven ile birçok sektörden farklı iş kollarını bir araya getirerek gayrimenkul yatırım ortaklıkları kurmuştur. Part-time ortaklık olarak da adlandırdığımız bu sistem ile sanayici ve iş adamlarımız kendi işlerine yapmış oldukları yatırımların yanı sıra gayrimenkul sektörüne de kârlı yatırımlar yaparak büyümelerine hız kazandırmışlardır.

 

Tarihler 2013 yılını gösterdiğinde Türkiye'nin kalbi İstanbul’un izlerini projelerimizde de yaşatabilmek adına 34 konsepti oluşturulmuş ve bu şehre değer katacak yenilikçi ve doğa ile özdeş projeler hayata geçirilmeye başlanmıştır. Yapımına 2014 yılında başlanan bu projeler şu an ticaretin kalbi İstanbul'da bölgesel olarak ihtiyaç duyulan imalat-depolama-showroom ve ofis alanları ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır. "34" konsepti ile oluşturulan güncel projelerimiz sırasıyla Tem 34 Esenyurt, Tem 34 İkitelli, Tem 34 Ekspres, Tem 34 Tahtakale, Metro 34, Plaza 34 adını almıştır.

EŞBAH YAPI YATIRIM A.Ş.
Adres:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:104/A
Başakşehir/İSTANBUL

Telefon:
444 87 34

Fax:
0212 549 05 60

Mail:
info@esbah.com.tr 

İletişim Formu
Bu alan zorunludur
Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.