TALEP FORMU
Eşbah'a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar almak istiyorum.HAKKIMIZDA

 • 1994 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz, faaliyete başladığı günden itibaren ülke ekonomisine, milli ve manevi değerlerimize katkılar sağlayarak bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu perspektifle ticaret merkezleri, endüstri merkezleri ve sanayi kompleksleri geliştirerek, zamana ve geleceğe uygun mimaride yapılar inşa etmiştir.  

  EŞBAH Yapı Yatırım A.Ş.

  EŞBAH İPEKYOLU
  tem34 İKİTELLİ
  tem34 TAHTAKALE 
  tem34 ESENYURT 1 
  tem34 ESENYURT 2 
  tem34 EKSPRES
  projeleriyle kullanıcılarına kazanç ve yerli üretimin kapılarını ardına kadar açan ilklere imza atmıştır. Ayrıca metro34 ve plaza34 projeleriyle de iş yönetim hayatına kazanımlar sağlamıştır. 

  Değer üreten, ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan, ticari ve endüstriyel gayrimenkul projelerinin öncüsü EŞBAH Yapı Yatırım A.Ş. kalite odaklı üretim prensibi, hizmet odaklı iş anlayışı ve ticari gayrimenkul planlamasında gerçekleştirdiği ilkler ve yeniliklerle iş dünyasında tercih sebebi olarak önemli bir konuma sahiptir.

  EŞBAH Yapı Yatırım A.Ş. iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve ticari hayata yön veren projelerine her geçen gün yenilerini ekleyerek, ülke ekonomisine değer katmaya ve istihdam sağlayarak üretmeye hız kesmeden devam edecektir.